2014 İLKBAHAR-YAZ BAYAN MODASI

2014 İLKBAHAR-YAZ BAYAN MODASI

2014 Yaz modası modellerimizi görmek isterseniz sizde http://www.modaset.com online moda alışveriş sitemizi ziyaret etmenizi öneririz.

1- PEMBE

2014 ilkbahar-yaz bayan modasında öne çıkacak renklerin başında pembe geliyor. Birçok tasarımcının koleksiyonunda göze çarpan pembe rengin her tonu mevcut bu sezon. Sizin teninize ve renginize uygun tonu belirlemeniz ve ona göre bir parça seçimi yapmanız gerekiyor.

2014 İlkbahar-Yaz Bayan Modası - Pembe

2- MİNT YEŞİLİ

İşte bir diğer favori renk mint. Tasarımcıların daha çok ince manto ve trenchcoatta kullandığı mint yeşili, ilkbaharın tatlı esintisine mentol havası katacak :)

2014 İlkbahar-Yaz Bayan Modası - Mint

3- 3D SÜSLER

Tasarımcılar abartılı süslerde sınır tanımıyor bu sezon! Sadece elbiselerde değil mantolarda da, taşlardan ve pullardan oluşan 3 boyutlu motifler bulunuyor.  3D motiflerle, 2014 ilkbahar-yaz sezonu çok süslü.

2014 İlkbahar-Yaz Bayan Modası - Taş Süslemeler

4- ÇİÇEK DESENLER

Bahar gelirde, koleksiyonlarda hiç çiçek desenleri olmaz mı? Tabi ki bu sezonda her sezon olduğu gibi çiçek desenler, baharın habercisi! Renkli, cıvıl cıvıl çiçekler, tüm sıcaklığıyla içimizi ısıtacak yine.

2014 İlkbahar-Yaz Bayan Modası - Çiçek Desenler

5- DANTEL

Romantik bayanların vazgeçilmezi dantelTrend listelerinde daha çok göreceğimiz dantellerin pastel tonlarını, bu yaz mutlaka gardrobunuza ekleyin.

2014 İlbahar-Yaz Bayan Modası - Dantel

6- DİKKAT ÇEKİCİ ELBİSELER

Bu sezon öyle bir trend var ki, tüm gözler üzerinizde olacak. Pop-art trendini de içinde barındırandikkat çekici elbiselerin bir diğer formu da simli, payetli yada geometrik desenli olanlar.

2014 İlkbahar-Yaz Bayan Modası - Dikkat Çekici Elbiseler

7- AÇIK OMUZLAR

2014 ilkbahar-yaz bayan modasında, birçok tasarımcının omuz detayına önem verdiği görülüyor. Genellikle tek omuz dekoltesi bulunan kıyafetlerin yanında, straplez olanlar da mevcut.

2014 İlkbahar-Yaz Bayan Modası - Açık Omuzlar

8- TRANSPARAN

Transparan, yaz ve kış sezonlarında genellikle karşımıza çıkan trendlerden biri. Bu yaz özellikletransparan eteklerle çok karşılaşacağız.

2014 İlkbahar-Yaz Trendler - Transparan

9- PİLE

Pileli uçuş uçuş etek veya elbiselerden mutlaka bir tane gardrobunuza ekleyin! En çok kullanacağınız parçalardan olacakları garanti!

2014 İlkbahar-Yaz Bayan Modası - Pile

10- KARELER

Kareli kıyafetler, masa örtüsü havasından tamamen çıktılar, trend listesinin ön sıralarına yerleştiler, haberiniz olsun! :)

2014 İlkbahar-Yaz Bayan Modası - Kareler

 Kaynak: pimood.com

İlginizi çekebilecek diğer başlıklar:
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir