PRONOVIAS

PRONOVIAS

PRONOVIAS

Pronovias 1964 yılında İspanya’da kurulmuş,gelinlik ve abiye modelleri üzerine profesyonelleşen Pronovias kısa sürede dünya çapında bir marka haline gelmiştir. Merkezi İspanya’nın Barcelona kentinde olan Pronovias’ın dünya çapında 700′ün üzerinde çalışanı ve 150 satış noktası bulunmaktadır. Kendi markasının yanı sıra Pronovias, Elie Saab gibi dünyaca ünlü tasarımcıların da koleksiyonlarını mağazalarında satışa sunmaktadır. Dünya çapındaki gelinlik trendlerini büyük ölçüde belirleyen Pronovias, en pahalı ipekleri, tülleri ve taftaları kullanmasıyla ünlüdür.

Pronovias gelinlik modelleri, yeni evlenecek olacak birçok genç kadının hayallerini süslüyor.Kaliteli kumaş seçiminin yanında çok farklılık istemeyen gelin adaylarını 2013 sezonunda özellikle dantel detaylar sırt dekolteleri ve ihtişamlı kuyruklar karşılıyor. Fiyatlarının yüksek oluşu nedeniyle daha çok lüks gelinlik markalarından biri olarak lanse edilen Pronovias’ın gelinlik modellerine bakarak fikir edinebilir ve hayalinizdeki gelinlik için tasarımlarını örnek alabilirsiniz.

Pronovias Türkiye’de de son yıllarda çok bilinen ve tercih edilen bir marka haline gelmesiyle birkikte talebin kısa sürede farkına varan Pronovias yetkilileri İstanbul’da Nişantaşı ve Bağdat Caddesi gibi en uğrak semtlerinde ve Ankara’da da bir mağaza açtı. Pronovias gelinlik modelleri,gelinlikleri için biraz yüksek bir meblağ ödemeye hazır Türk kadının hizmetinde. Eğer Pronovias için bütçeniz uygun değilse markanın internet sitesi üzerinden modellere bakabilir ve fikir edinebilirsiz.

pronovias

pronovias

pronovias-2

pronovias

pronovias

pronovias

İlginizi çekebilecek diğer başlıklar:
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir